Logo: Gminazabór

News box

Ogłoszenie o przeprowadzeniu konsultacji społecznych w sprawie budowy siłowni zewnetrznych w miejscowościach Droszków i Przytok w gminie Zabór

Wójt Gminy Zabór ogłasza kosultacje społeczne w sparwie budowy siłowni zewnętrznych w miejscowościach Droszków i Przytok w gminie Zabór . Operacja ma na celu wspieranie promocji aktywności ruchowej i warunków rozwoju sportu masowego oraz zapewnienie mieszkańcom gminy możliwości aktywnego spedzania wolnego czasu. Szczegóły poniżej.

Otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego w zakresie kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego

Otwarte Konkursy ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych

Wójt Gminy Zabór ogłasza otwarte konkursy ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych.                            Termin składania ofert upływa 4 maja 2018r.
W ramach konkursu dofinansowaniem objęte będą zadania w zakresie:

Wycieczka do ZOO w Poznaniu

Stowarzyszenie Miłośników Czarnej, Sołectwa Czarna, Dąbrowa, Milsko, Zabór serdecznie zapraszają dzieci i młodzież do udziału w projekcie "Miłośnicy zwierząt - TO MY!".