Logo: Gminazabór

News box

Dialog obywatelski „Przyszłość rozwoju regionalnego: Polityka Spójności 2020+”.” – Zielona Góra, 17.05.2019 r.

  • 14-05-2019
  • Autor: Iwona Adamiak
  • drukuj
                                                                                                      
 
 
Dialog obywatelski „Przyszłość rozwoju regionalnego: Polityka Spójności 2020+”.” – Zielona Góra, 17.05.2019 r.
 
Pani Elżbieta Anna Polak – Marszałek Województwa Lubuskiego oraz Uniwersytet Zielonogórski zapraszają do udziału w dialogu obywatelskim na temat przyszłości polityki spójności i jej kształtu po 2020 roku. Spotkanie odbędzie się 17 maja 2019 r. w godz. 12:00 – 14:00 na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Zielonogórskiego (pl. Słowiański 9, budynek A-41, sala 104).
 
Dialogi obywatelskie to inicjatywa Komisji Europejskiej, której celem jest rozbudzenie debaty na tematy europejskie. O przyszłości Europy i regionu lubuskiego rozmawiać będą Pani Marszałek Elżbieta Anna Polak i Pan Krzysztof Wójcik z Dyrekcji Generalnej ds. Polityki Regionalnej i Miejskiej w Komisji Europejskiej.
 
Spotkanie skierowane jest przede wszystkim do środowiska akademickiego – studentów, kadry uniwersyteckiej, jak również do wszystkich zainteresowanych nasza przyszłością w Unii Europejskiej.
 
Organizatorem wydarzenia jest Województwo Lubuskie we współpracy z Uniwersytetem Zielonogórskim (Wydział Prawa i Administracji oraz Wydział Humanistyczny), a także Siecią Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w województwie lubuskim.
 
Serdecznie zapraszamy!
 
 
 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją