Logo: Gminazabór

Spotkanie Wigilijne.

• 13-12-2018
  • Autor: Iwona Adamiak
Sołtys wraz z Radą Sołecką zaprasza Osoby Starsze, Samotne na Spotkanie Wigilijne. szczegóły poniżej.

WOŚP PO RAZ TRZECI W GMINIE ZABÓR.

• 13-12-2018
  • Autor: Iwona Adamiak
13 stycznia 2018r. już po raz trzeci zagramy w ramach 27.Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku zebrane środki pieniężne przekazane będą na „ Zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych”. Jeżeli są jakieś instytucje, firmy lub osoby chcące przekazać  przedmioty do licytacji będzie nam bardzo miło. Wszystkich chętnych do współpracy ze sztabem zapraszamy i prosimy o kontakt pod numerem tel. 68 321 83 00 adresem e-mail e-mail lub osobiście w Urzędzie Gminy w Zaborze w sekretariacie.

Protokół z konsultacji przeprowadzonych w dniu 27 listopada 2018r. w miejscowości Przytok w sprawie wprowadzenia połączeń MZK oraz zmiany połączeń linii PKS w miejscowości Przytok

• 12-12-2018
  • Autor: Iwona Adamiak
W dniu 27 listopada 2018r. w miejscowości Przytok odbyły sie  konsultacje społeczne w sprawie wprowadzenia połączeń MZK oraz zmiany połączeń linii PKS w miejscowości Przytok. W linku poniżej znajduje się Protokół z konsultacji.

Zajęcia w Droszkowie- grudzień 2018.

• 11-12-2018
  • Autor: Iwona Adamiak

Święty Mikołaj zaprasza na wspólne ubieranie choinki.

• 10-12-2018
  • Autor: Iwona Adamiak
Święty Mikołaj zaprasza na wspólne ubieranie choinki przy skwerku OSP  w Zaborze.