Konkurs recyklingowy "PRZESTRZENNA EKO-PRACA PLASTYCZNA"

Stowarzyszenie Pasja w Drewnie ogłasza ogólnpolski ekologiczny konkurs recyklingowy "PRZESTRZENNA EKO-PRACA PLASTYCZNA"

Zaproszenie na nadzwyczajną XLIV sesję Rady Gminy Zabór

Szanowni Mieszkańcy uprzejmie informuję, że 13 października 2022 r. o godz. 08:00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Zaborze przy ul. Lipowej 15 odbędzie się XLIV sesja Rady Gminy Zabór.

Konkursu plastyczny „ILUSTRACJE DO KALENDARZA”

Stowarzyszenie Miłośników Droszkowa zaprasza dzieci w wieku 7-11 lat do wzięcia udziału w konkursie "ILUSTRACJE DO KALENDARZA". Szczegóły oraz regulamin w załączniku.

Konkursu plastyczny "PANI JESIEŃ"

Stowarzyszenie Miłośników Droszkowa zaprasza dzieci w wieku 3-6 lat do wzięcia udziału w konkursie "PANI JESIEŃ". Szczegóły oraz regulamin w załączniku.

Nabór do WIEJSKIEGO KOŁA WOLONTARIATU W PRZYTOKU

Sołtys Przytoku i Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych Gminy Zabór ogłasza nabór do WIEJSKIEGO KOŁA WOLONTARIATU W PRZYTOKU

Nabór do WIEJSKIEGO KOŁA WOLONTARIATU W CZARNEJ

Sołtys Czarnej i Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych Gminy Zabór ogłasza nabór do WIEJSKIEGO KOŁA WOLONTARIATU W CZARNEJ

Zaproszenie na wycieczkę rowerową

Stowarzyszenie Miłośników Droszkowa zaprasza na wycieczkę rowerową.

Piknik z okazji Dnia Zdrowia Psychicznego

Stowarzyszenie Miłosników Czarnej zaprasza na piknik, który odbedzie się 9 października. Szczegóły na plakacie.

FESTYN JESIENNY

Sołectwo Łaz i Wielobłota i OSP Łaz zapraszają 8 października od godz. 13 na FESTYN JESIENNY. Szczegóły na plakacie.

Uproszczona oferta realizacji zadania publicznego pn. "Turniej Sportowy Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych."