Logo: Gminazabór

Skład Rady Gminy kadencja 2018-2023

Skład osobowy Rady Gminy Zabór w kadencji 2018-2023

  • 28-11-2018
  • Autor: Iwona Adamiak
  • drukuj
  Skład osobowy Rady Gminy Zabór w kadencji 2018-2023.
 
 
 L.p.
 
 
 Imię i nazwisko
 
 Nr i zasięg okręgu wyborczego
 
 Pełnione funkcje
 w Radzie  Gminy Zabór
 
 
 1.
 
 
Justyna Zakrzewska - Woźniak
 
 Okręg wyborczy nr 1
 
 Czarna, Czarna ul. Nad Stawami,
 ul. Sosnowa, Dąbrowa
 
 
Wiceprzewodnicząca   Rady Gminy Zabór
 2.
 Ryszard Bigaj
 
 Okręg wyborczy nr 2
 
 Łaz, Łaz ul. Osiedle Ruczajowe,
 ul. Winna,   osada Wielobłota
 
 Radny
 
 3.
 
 Bogdan Grajewski
 
 Okręg wyborczy nr 3
 
 Milsko
 
 Radny
 4.
 
 Elżbieta Cholewińska
 
 
 Okręg wyborczy nr 4
 
 Tarnawa, osada Mielno
 
 
 Radna
 5.
 Czesław Słodnik
 
 Okręg wyborczy nr 5
 
 Zabór: ul. Akacjowa,
 ul. Błotna, ul. Kwiatowa, ul. Ogrodowa,
 ul.   Sportowa
 Radny
 
 6.
 
 Arkadiusz Mieczyński
 
 Okręg wyborczy nr 6
 
 Zabór: ul. Burgundzka, ul. Gronowa,
 ul. Leśna, ul. Morwowa, ul. Toskańska,
 ul. Witosa, ul. Szampańska, ul. Winiarska
 
 Radny
 7.
 Marta Ratajska
 
 Okręg wyborczy nr 7
 
 Zabór: ul. Chłapowskiego,
 ul. Cichy   Zakątek,  ul. Klonowa, ul. Krótka,
 ul. Na wzgórzu, ul. Okrężna, ul. Polna,
 ul. Tylna, ul. Wapienna, osada Proczki
 
 
 Radna
 8.
 Tadeusz Karkosz
 
 Okręg wyborczy nr 8
 
 Zabór: ul. Lipowa, ul. Łąkowa,             
 ul. Osiedle   Lido, ul. Pocztowa, 
 Plac Ks.Kanonika Leszka Gościmińskiego,
 ul. Szkolna, ul. Stolarska, ul. Zamkowa
 Radny
 
 
 
 9.
 
 
 
 Małgorzata Pac
 
Okręg wyborczy nr 9
 
 Przytok: ul. Brzozowa, ul. Ceglana,
 ul. Chabrowa, ul. Dzika ul. Fiołkowa,
 ul. Golfowa ul. Kamienna, ul. Kąpielowa,
 ul. Kwiatowa, ul. Lubuska Nr 18; 20; 22;
 24 - 69; 71; 73; 75; 77; 79, ul. Makowa,
 ul. Myśliwska, ul. Na wzgórzu,
 ul. Ogrodowa, ul. Ruczajowa,
 ul. Widokowa, ul. Zacisze, ul. Zbożowa,
 ul. Zdrojowa, ul. Źródlana
 
 Radna
10.
 Halina Ryś
 
 Okręg wyborczy nr 10
 
 Przytok: ul. Akacjowa, ul. Gajowa,
 ul. Lubuska Nr 1 - 17; 19, 21, 23,
 ul. Odrzańska, ul. Pałacowa,
 ul. Parkowa,  ul. Piaskowa, ul. Sadowa,
 ul. Skowronkowa, ul. Słoneczna,
 przysiółek  Przytoczki, przysiółek Rajewo
 
 Radna
       
 11.
 Dariusz Michalski
 
 Okręg wyborczy nr 11
 
 Przytok: ul. Dębowa, ul. Drzewna,
 ul. Janowska ul. Kisielińska,
 ul. Kościelna,    ul.  Lawendowa,
 ul. Leśna,   ul. Sosnowa
 
 Radny
13.
 Marzena Kiderys
 
 
 Okręg wyborczy nr 13
 
 Droszków: ul. 3 Maja, ul. Ceglana,
 ul. Cyprysowa, ul. Kalinowa,
 ul. Konwaliowa, ul. Osiedle Wypoczynek,
 ul. Piaskowa, ul. Różana, ul. Wrzosowa,
 ul. Źródlana
 Radna
 14.
 
 
 Dariusz Tarnas
 
 
 
 Okręg wyborczy nr 14
 
 Droszków: ul. Brzask,
 ul.   Brzoskwiniowa,    
 ul. Dębowa Nr 1-15, 17,19, 21, 21c, 23, 25, 
 ul. Drobiarska, ul. Działkowa,
 ul. Jutrzenka, ul. Księżycowa,
 ul. Pogodna,   ul. Polna, ul. Promykowa,
 ul. Przy lesie, ul. Ruczajowa, 
 ul. Słoneczna, ul. Sosnowa,
 ul. Strumykowa,
 ul. Świetlista, ul. Zielonogórska
 Przewodniczący  Rady        Gminy Zabór
 15.
 Rafał Krieger
 
 Okręg wyborczy nr 15
 
 Droszków: ul. Czereśniowa,
 ul. Dębowa Nr 16, 18, 20, 22, 24, 25a,
 26a,  27, 28, 31, 35, 39, 43,
 ul. Jagodowa,  ul. Jaśminowa,
 ul. Jeżynowa,  ul. Kościelna, ul. Krótka,
 ul. Malinowa, ul. Porzeczkowa,
 ul. Poziomkowa, ul. Truskawkowa,
 ul. Wiśniowa
 Radny