News box

Nabór do pracy w świetlicy w Droszkowie.

  • 09-04-2020
  • Autor: Iwona Adamiak
Gmina Zabór poszukuje  chętnej osoby do pracy  w świetlicy  wiejskiej w Droszkowie w charakterze animatora. Umowa o pracę na pełen etat.

Wymagania niezbędne:
  1. wykształcenie min. średnie
  2. otwartość w komunikowaniu się,
  3. dyspozycyjność,
  4. umiejętność prowadzenia zajęć z dziećmi,
Mile widziane:
  1. uzdolnienia np. muzyczne, organizatorskie lub inne,
  2. znajomość zagadnień merytorycznych związanych z działalnością kulturalno – rekreacyjną,
  3. dobra umiejętność obsługi komputera, w tym znajomość aplikacji biurowych,
  4. umiejętność współpracy ze społecznością lokalną,
  5. wysoka kultura osobista i umiejętność pracy w zespole,
  6. chęć podnoszenia swoich kwalifikacji
  7. prawo jazdy kat. B

  1. Zakres obowiązków
  1. współpraca z  podmiotami realizującymi inicjatywy społeczne w świetlicy  oraz koordynacja i  weryfikacja  realizacji inicjatyw zadeklarowanych przez  podmioty realizujące inicjatywy społeczne, zgodnie ze złożonymi deklaracjami określonymi w planie działalności obiektu,
  2. przygotowywanie programu świetlicowego na dany rok do zatwierdzenia przez Wójta Gminy Zabór
  3. opracowywanie harmonogramu zajęć i imprez odbywających się w świetlicy w porozumieniu z podmiotami realizującymi inicjatywy społeczne,
  4. prowadzenie rejestru organizowanych zajęć  wskazanych w planie działalności obiektu,
  5. organizacja  zajęć, warsztatów dla dzieci i dorosłych,
  6. rozwijanie uzdolnień mieszkańców przez tworzenie kółek zainteresowań,
  7. prowadzenie portalu informacyjnego na FB,
  8. prowadzenie lokalnego punktu bibliotecznego w porozumieniu z Dyrektorem Gminnej Biblioteki Publicznej w Zaborze,
  9. utrzymanie czystości i porządku w świetlicy,
  10. współpraca z sołtysem w zakresie prac wykonywanych na rzecz sołectwa,
  11. informowanie o wydarzeniach kulturalnych w gminie i zachęcanie mieszkańców sołectwa do wzięcia w nich czynnego udziału.

Oferty przyjmowane będą do 15 maja 2020 r. :
  1. pocztą tradycyjną na adres :Urząd Gminy Zabór ul. Lipowa 15, 66-003 Zabór,
  2. pocztą  elektroniczną na adres: e-mail
  3. lub dostarczone osobiście do skrzynki podawczej przed urzędem.
  4. Kontakt telefoniczny 68 3218303.

Termin nawiązania  stosunku pracy nastąpi  z chwilą ustania pandemii Koronawirusa.

Wójt Gminy Zabór
/-/ Robert Sidoruk

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją