List Pana Adama Sekścińskiego - Prezesa KRUS

• 22-06-2018
Poniżej zamieszczamy list Pana Adama Sekścińskiego -  Prezesa KRUS , w którym przypomina o przestrzeganiu zasad bezpiecznej pracy i nie angażowaniu do prac szczególnie niebezpiecznych związanych z prowadzeniem gospodarstwa rolnego, których nie wolno powierzać dzieciom poniżej 16 lat.

Projekt Planu Zarządzania Środowiskiem

• 22-06-2018
Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej we Wrocławiu (PGW Wody Polskie RZGW we Wrocławiu), Jednostka Realizująca Projekt Ochrony Przeciwpowodziowej w Dorzeczu Odry i Wisły (JRP I OPDOW) udostępniła do wglądu wszystkim zainteresowanym osobom i instytucjom PROJEKT PLANU ZARZĄDZANIA ŚRODOWISKIEM dla Komponentu 1 – Ochrona przed powodzią Środkowej i Dolnej Odry, Podkomponent 1B – Ochrona przed powodzią na Środkowej i Dolnej Odrze, Kontrakt 1B.1/1(a) Odbudowa zabudowy regulacyjnej rzeki Odry. Przystosowanie do III klasy drogi wodnej, na odcinku od miejscowości Ścinawa do ujścia Nysy Łużyckiej – Etap II (nazywany dalej PROJEKTEM PLANU ZARZĄDZANIA ŚRODOWISKIEM). W załączniku znajdują się informacje,  gdzie można zapoznać się PROJEKTEM PLANU ZARZĄDZANIA ŚRODOWISKIEM.Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem zamieszczonym poniżej.

Rodzicu, zarejestruj swoje dziecko on- line !

• 22-06-2018
Od 1 czerwca 2018 r. ruszyła usługa rejestracji narodzin dziecka on - line . Szczegóły w załącznikach.

Planowane wyłączenie prądu - Łaz Radiostacja

• 22-06-2018
Uprzejmie informujemy o planowanym wyłączeniu prądu w dniu 2018-06-25 w godzinach 09:00 - 13:00 w miejscowości Łaz - Radiostacja.

Gminna Biblioteka Publiczna w Zaborze poszukuje stażysty .

• 21-06-2018
Gminna Biblioteka Publiczna w Zaborze poszukuje stażysty na stanowisku bibliotekarza.Szczegóły poniżej.

Spotkanie informacyjne w sprawie naboru 3/2018 dotyczące podejmowania działalności gospodarczej

• 19-06-2018
25 czerwca o godz. 13:00 w salce konferencyjnej  w Biurze LGD w Zaborze (ul. Lipowa1, I piętro) odbędzie się spotkanie informacyjne ws. naboru 3/2018 dotyczące podejmowania działalności gospodarczej. Spotkanie jest bezpłatne i może w nim wziąć udział każdy zainteresowany. Osoby chętne, chcące wziąć udział w spotkaniu proszone są o przesłanie zgłoszenia na adres e - mail

Zaproszenie na uroczyste zakończenie Projektu pt. Szkolna Akademia Rozwoju

• 19-06-2018
Stowarzyszenie Oświatowe '' Przyjazna Szkoła '' zaprasza na uroczyste zakończenie Projektu '' Szkolna Akademia Rozwoju '' , które odbędzie się 21 czerwca o godz. 16:00 w świetlicy Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Droszkowie - ''Przyjazna Szkoła ''. Szczegóły w załączonym plakacie.

Uwaga Mieszkańcy!

• 19-06-2018
Informujemy, że mieszkańcy gminy mogą nabyć drewno pozyskane przez gminę z terenów stanowiących własność gminy na cele użytkowe i opałowe. Więcej informacji można uzyskać pod nr. tel. 683218308 lub w Urzędzie Gminy Zabór w pokoju nr 25.

Przerwa w dostawie wody

• 18-06-2018
Informujemy, że dnia 19 czerwca 2018 r. od godziny 10:00 do 12:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w miejscowości Zabór na ul. Gronowej , na ul. Morwowej, na ul.Leśnej i na ul. Akacjowej.

Darmowe kursy językowe i komputerowe.

• 18-06-2018
Szanowni Mieszkańcy Gminy Zabór,  informujemy , że w  naszej gminie odbywać się będą darmowe kursy komputerowe i językowe. Szczegóły poniżej