Jak się zachować kiedy mam objawy COVID-19? Co zrobić jak dowiedziałem/am się o dodatnim wyniku?

• 26-10-2020
Szanowni Państwo, poniżej zamieszczamy adres strony internetowej Głównego Inspektoratu Sanitarnego z informacjami dla obywateli jak się zachować kiedy mam objawy COVID-19? Co zrobić jak dowiedziałem/am się o dodatnim wyniku?

Konkurs na stanowisko Kierownika Klubu Dziecięcego w Zaborze.

• 26-10-2020

WÓJT GMINY ZABÓR OGŁASZA KONKURS NA STANOWISKO KIEROWNIKA KLUBU DZICIĘCEGO W ZABORZE. Ogłoszenie oraz wszystkie niezbędne dokumenty znajduja się w linku poniżej.

Razem w walce z koronawirusem. Rząd uruchamia Solidarnościowy Korpus Wsparcia Seniorów.

• 23-10-2020
Dedykowana infolinia dla seniorów, wsparcie wolontariuszy, współpraca wojsk obrony terytorialnej i pracowników pomocy społecznej w pomoc osobom starszym w czynnościach, które wymagają wyjścia z domu, a które utrudnione są przez panującą pandemię. To główne założenia Solidarnościowego Korpusu Wsparcia Seniorów uruchomionego właśnie przez rząd. Dzięki Korpusowi i naszym wspólnym działaniom osoby starsze będą bezpieczniejsze – mówi minister rodziny i polityki społecznej Marlena Maląg. Koordynatorem działań Korpusu jest Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej.
Więcej informacji pod zamieszczonym linkiem.

Zebranie wiejskie w Zaborze.

• 20-10-2020
Dnia 28 października 2020 roku o godz. 18.00 w sali wiejskiej w Zaborze odbędzie się Zebranie Wiejskie.

Zabawa trwa z Football3

• 20-10-2020
Sportowe wyzwanie i zabawa #football3. Tym razem na boisko wybiegli uczniowie 4 klasy szkoły podstawowej promując aktywność sportową i dobrą zabawę.

Przedłużony termin konkursów.

• 20-10-2020
STOWARZYSZENIE MIŁOŚNIKÓW DROSZKOWA uprzejmie informuje o przedłużeniu do 05 listopada 2020 r. terminu składania prac z ogłoszonych konkursów.

Planowane wyłączenie prądu - Droszków

• 19-10-2020
Planowane wyłączenie prądu w dniu:  2020-10-23, w godzinach:  08:30 - 13:00 w miejscowości Droszków ul. Brzozowa 1, 3, 4, 6, 7, działka 400/6, Klonowa 13 do 15, działki 353/80, 353/92, Jazzowa działka 4001/1, Tęczowa.

Dofinansowanie dla osób z niepełnosprawnościami z terenu powiatu zielonogórskiego

• 13-10-2020
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie im. Jana Pawła lI w Zielonej Górze informuje, że posiada środki PFRON na realizację bieżących zadań z zakresu rehabilitacji społecznej. Osoby zainteresowane mogą ubiegać się o dofinansowanie do zakupu przedmiotów ortopedycznych i środków pomocniczych, sprzętu rehabilitacyjnego do rehabilitacji w warunkach domowych oraz urządzeń z zakresu likwidacji barier architektonicznych, technicznych i w komunikowaniu się .

Szczegółowe informacje można uzyskać
pod numerem telefonu 68 45 27 552
oraz na  e-mail
lub  osobiście  w
PCPR  im.  fana  Pawła  lI w Zielonej Górze
ul. Podgórna 5 p.114.

UWAGA! KORONAWIRUS - WAŻNE INFORMACJE.

• 13-10-2020
Szanowni Państwo,
prosimy o zapoznanie się z plakatami zawierającymi zasady, których należy przestrzegać aby zminimalizować ryzyko zakażenia wirusem SARS-CoV-2 oraz plakatami zawierającymi zasady postępowania w przypadku wystąpienia objawów mogących świadczyć o zarażeniu się wirusem SARS-CoV-2.

Konsultacje Projektu Programu Współpracy Gminy Zabór z organizacjami pozarządowymi na rok 2021.

• 12-10-2020
Wójt Gminy Zabór serdecznie zaprasza przedstawicieli wszystkich organizacji pozarządowych działających na terenie Gminy Zabór oraz podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego do zapoznania się z projektem Programu Współpracy Gminy Zabór na 2021 rok oraz do zgłaszania ewentualnych propozycji dotyczących  działalności statutowej organizacji i podmiotów.

Wszelkie propozycje lub uwagi prosimy zgłaszać do dnia 27.10.2020 r. na adres: Urząd Gminy Zabór, ul. Lipowa 15 66-003  Zabór lub drogą elektroniczną na adres  e-mail