Logo: Gminazabór
Logo: BIP Logo: epuap Logo: Facebook

Rys biograficzny

Informacje osobowe

      Urodziłem się 19 września 1967 roku w Zielonej Górze. Od urodzenia jestem mieszkańcem Milska. Od 27 lat jestem w związku małżeńskim, mam dwoje dorosłych dzieci, a od ponad roku jestem szczęśliwym dziadkiem. Posiadam wykształcenie wyższe z bezpieczeństwa narodowego, a obecnie dokształcam się
w kierunku prawa administracyjnego. Zanim zostałem wójtem, przez 15 lat prowadziłem działalność gospodarczą, a także byłem radnym w naszej gminie.
Z natury jestem więc społecznikiem.
      Dzięki Państwa zaufaniu zostałem gospodarzem naszej małej ojczyzny. Pełnienie tej funkcji niezwykle zobowiązuje. Każdego dnia stoję w obliczu rosnących oczekiwań mieszkańców. To motywuje mnie do działania. I dlatego staram się
w każdy możliwy sposób wykorzystywać nadarzające się okazje, aby poprawić komfort życia zaborzan.
      Póki co, z pozyskanych środków udało się np. wybudować: około 5 km dróg dojazdowych; kaplicę na cmentarzu w Przytoku; szatnie na boisku Liwno Zabór; kotłownie gazowe; place zabaw; podjazdy i platformy dla osób niepełnosprawnych; nowe odcinki oświetlenia ulicznego i sieci wodociągowych; zmodernizować oczyszczalnię ścieków w Zaborze. Wymieniliśmy hydranty na nowe.
       Przed nami także inwestycje na terenie gminy, które nie my finansujemy, niemniej jednak mamy bardzo duży wkład
w doprowadzeniu do realizacji tych zadań, a są to: most w Milsku z drogą dojazdową oraz obwodnicą Droszkowa. Wierzę, że most, który wyczekiwany był blisko pół wieku zmieni oblicze naszej gminy, umożliwi rozwój gospodarczy i uatrakcyjni naszą gminę.
       Każdy dzień pracy pokazuje, że jest jeszcze wiele do zrobienia. Postaram się sprostać Państwa oczekiwaniom, a energię którą posiadam przełożyć na realizację zadań. Tak, aby nasza gmina była piękna, funkcjonalna i zachwycała mieszkańców oraz turystów.