URZĄD GMINY NIECZYNNY 4 CZERWCA 2021 R.

• 25-05-2021

Załączniki

Uproszczona oferta realizacji zadania publicznego pn." Zawody wędkarskie dla osób niepełnosprawnych, rencistów i emerytów"

• 24-05-2021

Uproszczona oferta realizacji zadania publicznego pn." Zawody wędkarskie dla dzieci"

• 24-05-2021

Dyżur w Punkcie Konsultacyjnym Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych

• 20-05-2021
Przypominamy o dyżurze w Punkcie Konsultacyjnym Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych
W najbliższy poniedziałek terapeuta dyżurować będzie w świetlicy wiejskiej w Droszkowie.
TERMIN: 24.05.2021 r.
GODZINA: 12.30 - 15.30
TELEFON: 600 003 637
Osoby, które skorzystały ze wsparcia w poprzednich miesiącach zapraszamy do kontynuacji.

Wznowienie osobistego udzielania porad w punktach nieodpłatnej pomocy prawnej i nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego.

• 19-05-2021

Zwiększona liczba szczepień w Gminie Zabór.

• 19-05-2021
W związku z uzyskaniem większej liczby szczepionek przeciw COVID-19  od Ministerstwa Zdrowia dla mieszkańców gminy Zabór , dzięki wsparciu Lubuskiego NFZ i  Wójta Gminy Zabór organizujemy
szczepienia populacyjne szczepionką Pfizera dla niezaszczepionych  mieszkańców Gminy Zabór w
Przychodni Lekarza Rodzinnego w Zaborze przy ul. Polnej 5 w soboty w miesiącu czerwcu  przed południem. Do szczepienia wymagane jest wcześniejsze zapisanie się telefoniczne lub osobiste na konkretny termin- tel. 68 3274086. W celu weryfikacji niezameldowanych mieszkańców możemy zażądać faktury z adresem danego mieszkańca lub dowodu  płatności z adresem - na rzecz Gminy Zabór- podatku,  wodę czy śmieci .
Kierownik Przychodni  Tadeusz Kiwka

Akcja "Wspieraj Lubuskich Producentów. Kupuj lokalnie”

• 17-05-2021
Czy słyszeliście już o akcji ,,Wspieraj Lubuskich Producentów. Kupuj lokalnie”?
Akcja Lubuskiego Centrum Produktu Regionalnego skierowana jest do Was – mieszkańców Województwa Lubuskiego!
Nasza gmina dołącza do akcji i zachęca Was do kupowania lokalnych produktów od Lubuskich Producentów!

- Odwiedzajcie targowiska miejskie i punkty sprzedaży produktów regionalnych – znajdziecie tam zdrowe i lokalne produkty
- Wejdźcie na grupę na Facebooku Bazarek Lubuski, poświęconą kupnie i sprzedaży produktów regionalnych – regionalne produkty możecie zakupić również bez wychodzenia z domu!
- Jesteście Producentami produktów spożywczych, bądź rękodzielniczych? Działacie na terenie Województwa Lubuskiego i chcielibyście uświadomić ---- Waszych klientów, że wytwarzacie na terenie naszego regionu? Wygenerujcie Certyfikat Producent Lubuski https://lcpr.pl/certyfikat-producent-lubuski/

To już kolejna edycja akcji! Śledźcie Lubuskie Centrum Produktu Regionalnego na Facebooku. Już wkrótce zorganizowany zostanie konkurs, w którym zarówno Wy, jak i Producent z Województwa Lubuskiego będziecie mogli wygrać atrakcyjne nagrody

Wspierajmy Lubuskich Producentów, Kupujmy lokalnie!

Posiedzenie Komisji Rewizyjnej.

• 17-05-2021
Uprzejmie informujemy, że 24 maja 2021 r. o godz. 16:30 w sali wiejskiej w Droszkowie odbędzie się posiedzenie Komisji Rewizyjnej.

Zmiana terminu posiedzenie Komisji ds. Budżetu, Infrastruktury i Rolnictwa.

• 17-05-2021
Z przyczyn niezależnych nastąpiła zmiana terminu posiedzenia Komisji ds. Budżetu, Infrastruktury i Rolnictwa. Posiedzenie odbędzie się 25 maja 2021 roku o godz. 16:00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Zaborze.

Posiedzenie Komisji ds. Budżetu, Infrastruktury i Rolnictwa

• 14-05-2021
Uprzejmie informujemy, że 20 maja 2021 r. o godz. 16:00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Zaborze odbędzie się posiedzenie Komisji ds. Budżetu, Infrastruktury i Rolnictwa